Solární baterie eshop - RD Solar

Solární baterie

Ostrovní nebo hybridní provoz je z pohledu baterie hodně specifický. Jedná se o systém, ve kterém slouží solární baterie jako akumulační zdroj energie, který se v případě přebytků energie nabíjí a v případě nedostatku energii poskytuje. Jedná se o tzv. cyklický provoz, tedy neustálé vybíjení a nabíjení baterie. Tento provoz je pro samotnou solární baterii velice náročný. Jelikož je baterie v ostrovním systému klíčový prvek, správný výběr baterie ovlivní chování, životnost a případné další investice do obnovy a oprav celého ostrovní nebo hybridní fotovoltaické elektrárny.

Zobrazuji všech 5 výsledků

 • Baterie Li-Ion 48V 121Ah 6,7kWh ESS 3.0

  Baterie Li-Ion 48V 121Ah 6,7kWh ESS 3.0 jsou lithium iontové akumulátory s vestavěnými balancéry a monitoringem ESS 3.0 jsou postavené na bázi ověřených cylindrických článků SONY formátu 18650. Stejný princip a způsob sestavení do větších bloků používá i elektromobil Tesla. Průmyslová výroba a vysoká kvalita používaných komponent vedla k vytvoření vysoce stabilního a výkonného produktu, s možností bezproblémového spojování do větších celků s napětím 48V a kapacitou až do 72kWh.

  93.000,00  bez DPH
 • LG Chem Resu 6.5

  Špičková lithium baterie LG Chem Resu 6.5 od světového výrobce svojí efektivností a dlouhodobou životností představuje optimální řešení pro domácí solární systémy. Skladovací systém elektrické energie pro její pozdější využití. Vyznačuje se snadnou a bezpečnou instalací. LG Chem poskytuje nejoptimálnější řešení energie pro uživatele, kteří používají naši skladování energie state-of-the-art.

  Tato špičková baterie je plně kompatibilní se systémy SMA, Solar Edge, SolaX, Victron Energy, Sungrow, Schneider, GoodWe, Redback

  95.000,00  bez DPH
 • PylonTech US2000B Plus 2,4kWh

  Založeno na technologii LiFePo4, plně kompatibilní s měniči GoodWe, Studer a Victron, integrovaný battery management systém s balancováním jednotlivých článků BMS. Jednotlivý battery pack má uloženou kapacitu 2,4kWh a není třeba ho kvůli propojení komunikace uchovávat ve speciálním kontejneru. Doporučený nabíjecí proud na 1 baterii je 25A. Nejlepší poměr cena/výkon na trhu. Ke spojení jednotlivých baterií je třeba dokoupit rámečky – Pylon-Brackets, díky těmto rámečkům lze propojit dva a více kusů baterií na sebe. Oproti svému předchůdci US2000B má PylonTech US2000B Plus vyšší využitelnou kapacitu (DOD) o 10%, tj. z 80% na 90%. Záruka 7let + další 3 roky při registraci.

  21.500,00  bez DPH
 • Solární baterie Hoppecke 6V, 200Ah

  AGM je ventilem řízená, bezúdržbová, olověná solární baterie německého výrobce Hoppecke s elektrolytem vázaným v gelu, vyvinutá pro použití v solárních ostrovních a hybridních systémech.

  6.600,00  bez DPH
 • Solax Triple Power Battery

  TRIPLE POWER jsou nové HV baterie od Solaxu s životností až 6000 cyklů a velice zajímavým modulárním systémem rozšíření pracovního výkonu. TRIPLE Power baterie je možno rozšířit díky Master BMS Box až na sestavu čtyř baterií. Tato sestava o čtyřech bateriových modulech může dosáhnout až celkových 26 kWh.

  55.000,00  bez DPH
Poptávka

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?