Hlavní obor činnosti firmy:

Naše přednosti:

Zkušenosti

Za dobu našeho působení jsme instalovali desítky fotovoltaických elektráren, hybridních, ostrovních, různých typů měničů, fotovoltaických panelů, konstrukcí i typů střech, výškových budov, rodinných domů, chat.
Každá nová fotovoltaická elektrárna je originál a pro nás výzva, jak do našeho portfolia přivést dalšího spokojeného zákazníka.

Flexibilita

Dovedeme se zcela přizpůsobit vašim požadavkům, a to na základě detailního rozboru vašich konkrétních potřeb. Tento individuální přístup šetří váš čas i peníze.

Individuální přístup

Služby poskytované naší společností jsou vždy dodávány na základě individuálního jednání, které, dle našeho názoru, přispívá k faktu, že se z našich klientů stávají naši trvalí obchodní partneři.

Kompatibilita našich služeb

Námi nabízené služby pokrývají široké spektrum. V mnoha případech jsme schopni vyhovět našim klientům i ve více potřebách najednou a usnadnit jim tak práci. Všechny práce jsou prováděny kvalifikovanými pracovníky, jejichž vysoká odbornost je udržována pravidelným kvalifikačním školením. Pravidelné školení pracovníků napomáhá udržet znalosti o nových materiálech, postupech a trendech.

Staňte se i Vy spokojeným zákazníkem RD-SOLAR.

Další obory činnosti firmy: