Jsme firma, která vznikla především s cílem uspokojit své zákazníky v oblasti fotovoltaických solárních systémům (solárních elektráren) pro rodinné domy a malé a střední podniky, máme zkušenosti s montážemi malých a středních fotovoltaických elektráren, hybridních elektráren a také ostrovních systémů v odlehlých oblastech. Solární elektrárny montujeme již od roku 2007. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám předvedeme již realizované fotovoltaické elektrárny a také naše spokojené zákazníky.

Máme zkušenosti s instalací klasických síťových elektráren, dnes vhodné hlavně pro firmy či rodinné domy s každodenní velkou spotřebou energie podporované až 60 000 Kč z programu NZU, hybridních fotovoltaických elektráren, které v současnosti představuje ideální řešení pro rodinné domy ( nyní podporované částkou až 165 000 Kč z programu nová zelená úsporám), dále ostrovních elektráren, vhodné pro odlehlé chaty i chalupy nebo nadšence, kteří již nechtějí podporovat distribuční společnosti. Do našeho portfolia spadají i instalace fotovoltaického ohřevu TUV s podporou 35 000 Kč z programu nová zelená úsporám, monitoring FVE, instalace Wattrouterů pro optimalizaci spotřeby a další řešení úspor elektrické energie.

Rádi Vám pomůžeme zrealizovat Váši solární elektrárnu, poradíme Vám nejlepší technické i ekonomické řešení, spočítáme Vám návratnost investice, vyřídíme agendu, zpracujeme projektovou dokumentaci, energetický posudek a zrealizujeme samotnou montáž a uvedení do provozu a nově Vám také pomůžeme s vyřízením dotace z programu nová zelená úsporám.

Pro naše firemní zákazníky rovněž instalujeme fotovoltaické elektrány podporované z operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost OPPIK.

S naší fotovoltaickou elektrárnou získáte nejen snížení závislosti na dodavateli elektrické energie, který rok od roku zvyšuje své ceny, ale i rovněž přispějete ke zlepšení životního prostředí nás všech. Pro investory zajišťujeme komplexní služby včetně poradenství a konzultační činnosti. Záměrem je získat podíl na dynamicky se rozvíjejícím trhu s obnovitelnými zdroji.

Proč si nás vybrat

  • Ověřená řešení za rozumnou cenu
  • Rozmanité portfolio produktů a služeb
  • Znalosti a zkušenosti
  • flexibilita a servis
  • co slíbíme, to splníme

Firma a zákazníci

  • nabízíme pouze kvalitní komponenty fotovoltaických systémů od osvědčených světových výrobců
  • garantujeme záruky na naše zboží i práci
  • kvalitní služby jsou naší prioritou, spokojenost zákazníka naším zájmem
  • máme za sebou desítky instalací fotovoltaických elektráren

Zákaznická podpora

Pokud již uvažujete o své vlastní solární elektrárně, neváhejte nás nezávazně kontaktovat a zjistit své možnosti na uvedených telefonních číslech nebo e-mailech.

Splňujeme podmínky pro instalace FVE

Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, uděluje firmám novou povinnost, kterou je třeba splnit, aby byla oprávněna instalovat fotovoltaické elektrárny, ostrovní solární systémy a hybridní fotovoltaické elektrárny. Konkrétně se jedná o §10d, kde se uvádí, že "osoba oprávněná provádět instalaci vybraných zařízení vyrábějících energii z obnovitelných zdrojů je fyzická osoba, která je držitelem živnostenského oprávnění pro vodoinstalaterství a topenářství, pro montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel, pro montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení nebo pro kamnářství a příslušného osvědčení o získání profesní kvalifikace podle zákona o uznávání výsledků a dalšího vzdělávání ne staršího než 5 let."