Hybridní měniče Archives - RD Solar

Hybridní měniče

Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Hybridní měnič GoodWE ES GW3648D-ES (integrované Wi-Fi)

  ES series – hybridní měniče GoodWe, 1 fáze, 2x MPPT Hybridní měniče ze série ES jsou standardně vybaveny dvěma MPP trackery a umožňují připojení jakékoli baterie (GEL, AMG, Li-ion, LiFePo4). Tento měnič je odolný vůči výpadku distribuční sítě a poskytuje tedy dokonalou zálohu pro rodinný dům i firmu (umožňuje ostrovní provoz). Tento hybridní měnič má 2 výstupy. Na první výstup se připojí fáze rodinného domu a na druhý výstup se připojují spotřebiče, které budou fungovat i v případě výpadku distribuční sítě. Dokud je měnič připojený k síti, dodává do obou výstupů. V případě výpadku distribuční sítě dodává pouze do druhého výstupu. Na monitoringu můžete sledovat jak výkon FVE, tak stav baterií.

  34.000,00  bez DPH
 • Hybridní měnič Goodwe GW8-ET

  Třífázový hybridní měnič se dvěmi MPPT trackery, umožňuje připojení vysokonapěťových baterií. Měnič nabízí dva samostatné výstupy, na první se připojí fáze domu a druhý zálohované spotřebiče, […]

  45.000,00  bez DPH
 • Hybridní měnič Victron EasySolar 3000VA/48V 150/70

  Hybridní měnič EasySolar 3000VA /48V 150/70 – komplexní řešení pro váš ostrovní nebo hybridní solární systém. K jednotce připojíme solární panely, baterii, elektrocentrálu nebo rozvodnou síť, spotřebiče a máme profesionální 1f systém.
  Hybridní měnič EasySolar 3000VA pomáhá k maximální míře energetické nezávislosti na rozvodné síti. Slučuje měnič/nabíječku, solární MPPT regulátor, monitoring vestavěný i vzdálený a rozvody střídavého AC proudu včetně jištění do jednoho kompaktního zařízení. Snadno se instaluje, je nenáročný na prostor a minimalizuje nutnou kabeláž. Sofistikovaně a automaticky upřednostňuje využívání vyrobené solární energie a minimalizuje odběry z rozvodné sítě. Je určen pro napájení 230 V AC jednofázových spotřebičů.

  55.000,00  bez DPH
 • Hybridní střídač SOLAX X3 – Hybrid 8.0T

  Tento nový střídač SOLAX X3 – Hybrid- 6.0T se dvěma MPPT trackery ukládá energii do vysokonapěťových akumulátorů a pracuje s napětím 200 až 500 V DC.  Dodává se ve 4 velikostech výkonů a to 5/6/8/10 kW. Tří fázové připojení k síti je také k dispozici v případě výpadku napájení v plné kapacitě a do každé fáze má asymetrické dodání.

  48.000,00  bez DPH
Poptávka

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?