Tyto speciálně zapouzdřené fotovoltaické panely jsou určeny pro montáž namísto střešní krytiny, kterou nahrazují. S osazením střechy těmito panely je nutno počítat již při stavbě, nepotřebují však vůbec žádné přídavné konstrukce a jejich montáž (bez elektroinstalace) zvládne pokrývač. Tyto typy panelů mají provozní chlazení vyřešeno doplňkovými ventilačními průduchy a jejich mechanická odolnost je plně srovnatelná s běžnými typy střešních krytin.

Pro velký počet zájemců o tento systém připravujeme alternativu střešních tašek od čínského výrobce, která již bude velmi konkurence schopná, v případě zájmu nás neváhejte již kontaktovat.

Panotron

Na pozvání našich zahraničních partnerů jsme navštvívili největší výstavu solární techniky v Evropě a radi bychom Vám představili zajímavé produkty alternativních střešních systémů, které Vám nejen přinesou zisk a úsporu el.energie, ale také změní Váš dům v zajímavý a přinejmenším ojedinělí objekt s aktivní střešním systémem.

sluneční energie | RDSolar

Jestliže přemýšlíte o fotovoltaické elektrárně tak Vám představujeme budoucnost a chceme Vám ji přinést také k Vám domů.

Panotron je střešní systém, který nabízí jak výrobu elektrické energie, tak tak ohřev teplé užitkové vody v jednom a navíc je tento systém integrován do střešní krytiny, takže nijak neruší vzhled domu. System je velmi snadno namontovaný na starší objekty i nové domy.

HEDA solar
Levnější variantou jsou solární tašky od čínského výrobce Hedasolar, v případě zájmu Vám o tyto tašky nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám připravíme cenovou nabídku.
Solární tašky Heda solar

Solární tašky Heda solar

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.